Kontakt telefoniczny: 731 374 301

E-mail: murama@murama.pl

Witaj w Murama!

O Firmie

Firma istnieje od 2007 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną produktów wyposażenia łazienek, artykułów techniki grzewczej , sanitarnej. Zaczynaliśmy od tradycyjnego salonu. Obecnie większość transakcji realizujemy online dlatego wychodząc na przeciw potrzebom klientów uruchomiliśmy serwis internetowy pozwalający na wygodne i szybkie zakupy bez wychodzenia z domu.

Oferta naszego sklepu zawiera produkty cenionych przez klientów producentów polskich, jak i zagranicznych. Oferując Państwu nasz asortyment mamy pewność, że są to wysokiej jakości produkty, których użytkowanie będzie wygodne i przyjemne, a różnorodność designu zadowoli wyszukane gusta. Stale rozwijany i aktualizowany katalog produktów obejmuje ponad 30 000 artykułów, wśród których znajdą coś dla siebie zwolennicy stylu klasycznego, retro a także śmiałych i nowoczesnych form.

Specjalizujemy się w sprzedaży markowych produktów.

Oferujemy bogaty wybór armatury, ceramiki sanitarnej, wanien i akcesoriów łazienkowych. Poszerzamy naszą ofertę o kolejne branże związane z wyposażeniem domu, oświetlenie, ogrzewanie, podłogi. Tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Dlaczego warto robić u nas zakupy?

  • 2 tys transakcji każdego roku.
   Co roku tylu klientów realizuje z nami swoje idealne łazienki. Wiemy jak to robić. Z nami poczujesz się pewniej.

  • Zatrudniamy sztab świetnych pracowników.
   Wiedzą o łazienkach wszystko od A do Z. Zapraszamy do kontaktu on-line

  • Asortyment obejmujący tysiące produktów najwyższej jakości.

   Sprzedajemy tylko produkty markowe, wszystkie opatrzone gwarancją producenta/dystrybutora. Oferujemy również możliwość zamówienia danego towaru na życzenie Klienta. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą z Polskiej sieci dystrybucyjnej.

  • Sprawdzamy, czy zamówione elementy pasują do siebie.
   Pracownicy murama.pl pilnują kompatybilności zamówień i służy profesjonalnym doradztwem, dzięki temu mają Państwo gwarancje, że łazienka zostanie urządzona pięknie i bez zbędnych niespodzianek.

  • Magazyny producentów i dystrybutorów
   Większość prezentowanych produktów jesteśmy w stanie sprowadzić i sprzedać w 24 godziny

  • Najwyższe standardy pakowania produktów i bezpieczeństwa przewozu.
   Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu dowozimy bezproblemowo nawet największe przesyłki. Produkty ceramiczne takie jak umywalki czy miski wc wysyłamy tylko i wyłącznie na palecie, co praktycznie wyklucza możliwość uszkodzenia ich podczas transportu. Ubezpieczamy wszystkie przesyłki.