Wynajem samochodów użytkowych dla firm Warszawa

Wynajem samochodów użytkowych dla firm Warszawa

Nasza wypożyczalnia prowadzi wynajem samochodów użytkowych w Warszawie dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych na terenie Warszawy. Wypożyczamy samochody w atrakcyjnych cenach. Wypożyczalnia w Warszawie oprócz samochodów dostawczych, prowadzi również wynajem busów oraz wynajem vanów. Wszystkie samochody użytkowe dostępne w warszawskiej wypożyczalni są na bieżąco serwisowane oraz posiadają wykupione ubezpieczenie drogowe w cenie wynajmu.

Wynajem samochodów użytkowych dla firm Warszawa

Samochody do dodatkowym wyposażeniem

Prowadzimy wynajem aut dostawczych z dodatkowym wyposażeniem w standardzie. Większość samochodów jest wyposażona, m.in. w: system audio, klimatyzację oraz elektryczne szyby. Oferujemy wynajem samochodów krótkoterminowy oraz długoterminowy. Wynajem na dłuższy okres to propozycja dla przedsiębiorców i firm. Już po dwóch latach użytkowania masz możliwość wykupu samochodu w korzystnej cenie.

Zachęcamy również do zapoznania się z korzystnymi promocjami, które obniżają koszty wynajmu samochodu, m.in. promocję weekendową oraz możliwość skorzystania z rezerwacji online. W naszej flocie znajdziesz najlepsze marki samochodowe oraz sprawdzone modele aut użytkowych.

Skorzystaj z najlepszej oferty

Oferujemy na terenie Warszawy:

  • wynajem minibusów,
  • wynajem minivanów,
  • wynajem busa 6-osobowego,
  • wynajem busa 7-osobowego,
  • wynajem busa 8-osobowego,
  • wynajem busa z kierowcą.

Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy, dostosowany do potrzeb każdego klienta.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni