Wynajem samochodu krótko i długoterminowy Warszawa

Wynajem auta w Warszawie krótko i długoterminowy

Wypożyczalnia w Warszawie oferuje długo i krótkoterminowy wynajem samochodów. Nasza oferta obejmuje również długoterminowy wynajem samochodów dla klientów biznesowych i przedsiębiorców z Warszawy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego auta oraz atrakcyjne ceny za wynajem. Wszystkie samochody dostępne we flocie są ubezpieczone oraz na bieżąco serwisowane w sprawdzonych warsztatach samochodowych.

Wynajem samochodu krótko i długoterminowy Warszawa

Najlepsza oferta dla firm

Dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców oferujemy krótkoterminowy wynajem busów, samochodów dostawczych oraz osobowych. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej promocji weekendowej. W ramach promocji, nasi klienci mogą korzystać z wynajętego samochodu już od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego poranka – bez dodatkowych opłat!

W naszej flocie samochodowej znajdziesz najlepsze marki samochodowe oraz sprawdzone modele samochodów z dodatkowym wyposażeniem, m.in. z systemem audio, klimatyzacją, elektrycznymi szybami.

Wynajem na dłuższy okres

Oferujemy również wynajem samochodu na długi okres. Wynajem długoterminowy to korzystna oferta dla przedsiębiorstw transportowych oraz firm. Nasi klienci wpłacają raz w miesiącu stałej wysokości czynsz. Już po roku lub dwóch latach użytkowania możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty wykupu samochodu w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy:

  • długoterminowy wynajem samochodu osobowego,
  • długoterminowy wynajem auta dostawczego,
  • długoterminowy wynajem busa.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni