Zasady wynajmu samochodu Warszawa

Formalności związane z wypożyczeniem samochodu

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem aut osobowych, dostawczych oraz busów w atrakcyjnej cenie. Aby skorzystać z oferty wynajmu, zachęcamy wszystkich kierowców do zapoznania się z najważniejszymi zasadami wynajmu auta w naszej wypożyczalni! Wiek i doświadczenie kierowcy Regulamin wypożyczania samochodów zakłada, że wynajem samochodu osobowego lub auta dostawczego jest możliwy z prawem jazdy ważnym co najmniej rok. Ważny jest również wiek kierowcy oraz doświadczenie za kierownicą. Aby wypożyczyć samochód osobowy kierowca musi mieć ukończone 21 lat. Oferujemy wynajem samochodów dostawczych dla kierowców, którzy mają więcej niż 23 lata.

Zasady wynajmu samochodu Warszawa

Zwrotna kaucja i ubezpieczenie drogowe

Przed odebraniem auta w oddziale należy wpłacić zwrotną kaucję za wynajem. Przy oddawaniu auta, pracownicy naszej wypożyczalni przeprowadzają inspekcję auta, aby sprawdzić stan techniczny samochodu.

Jeśli wystąpią żadne uszkodzenia samochodu, kaucja jest w całości wypłacana dla klienta. Wszystkie samochody w wypożyczalni są objęte ubezpieczeniem drogowym.

Wypożyczamy samochodu bez limitu kilometrów

Zachęcamy do skorzystania z rezerwacji online za pomocą formularza internetowego. Większość samochodów osobowych wypożyczamy w systemie bez limitu kilometrów. Dzięki temu, nasi klienci nie muszą martwić się o dodatkowe opłaty. Przy zwrocie samochodu nie sprawdzamy również liczników auta.

Dodatkowe korzyści dla naszych klientów:

  • nasi pracownicy podstawiają samochody w dowolne miejsce,
  • zwrotu auta możesz dokonać w dowolnym oddziale w całej Polsce.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni